Épületgépész karbantartó

Budapest, Magyarország

A Futureal a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja. Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Nagy ívű, változatos projektjeinken – az ingatlanfejlesztés szinte összes területén aktívak vagyunk, legyen szó lakásokról, irodaházakról, kereskedelmi ingatlanokról –, Európa legjobb fejlesztői csapatával dolgozunk annak érdekében, hogy fejlesztéseinkkel tartós értéket teremtsünk. Legismertebb budapesti projektjeink: a többszörösen díjnyertes Corvin Sétány városrehabilitációs program, az Etele Plaza, a Budapest ONE irodaház.

Fontos számunkra az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csatlakozz hozzánk!

A következő feladatok várnak Rád:

  • a szakképzettségnek megfelelően az ETELE Pláza műszaki berendezéseinek üzemeltetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • különleges, specifikus szakértelmet nem igénylő karbantartási feladatok elvégzése
  • a műszaki berendezések állapotának rendszeres hibamegelőző ellenőrzése
  • közreműködés a külső cégek által végzett karbantartásoknál, az elvégzett munka átvétele, teljesítés igazolása
  • karbantartási tervek elkészítésében való szakmai részvétel
  • karbantartási anyagok beszerzése
  • a hibajavítások elvégzése, azok dokumentálása CAFM rendszerben

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettséget (államilag elismert képzésben való részvételt) igazoló vizsga bizonyítvány
  • pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • 12/24 órás folyamatos munkarend vállalása
  • türelmes és jó kommunikációs képesség

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • létesítményüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • a munkakör betöltéséhez szükséges munkaegészségügyi igazolás
  • CAFM szoftver ismeret (mobil alkalmazás karbantartási, hibaelhárítási feladatokra)
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • szakmai tanfolyamon való részvétel
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • fix havi versenyképes bér
  • cafetéria
  • kulturált munkahelyi környezet
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel
  • továbbképzések támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest, ETELE Pláza (XI. kerület)

Pozíció leírása

Személyes adatok