Gépész létesítménymérnök

Budapest, Magyarország

A Futureal a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja. Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Nagy ívű, változatos projektjeinken – az ingatlanfejlesztés szinte összes területén aktívak vagyunk, legyen szó lakásokról, irodaházakról, kereskedelmi ingatlanokról –, Európa legjobb fejlesztői csapatával dolgozunk annak érdekében, hogy fejlesztéseinkkel tartós értéket teremtsünk. Legismertebb budapesti projektjeink: a többszörösen díjnyertes Corvin Sétány városrehabilitációs program, az Etele Plaza, a Budapest ONE irodaház.

Fontos számunkra az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csatlakozzon hozzánk!

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Pláza területén létesült HVAC és egyéb gépészeti rendszerek üzemeltetése tervszerű karbantartásaik bonyolítása, eseti hibák javíttatása, továbbá a villamos létesítményi mérnök kolléga esetleges távollétében feladatainak átvétele és intézése.
  • Bérlőkkel és a műszaki karbantartást végző szerződött Partner cégekkel való kapcsolattartás, munkalapok teljesítésének első szintű igazolása.
  • Szakági árajánlatok beszerzése, azok kiértékelése, ajánlati tükör készítése és javaslattétel szerződéskötésre.
  • Karbantartási és egyéb szakalvállalkozói szerződések letárgyalása, előkészítése és kezelése. Vállalkozók szerződéses kötelezettségeinek ellenőrzése, minőség és teljesítés folyamatos visszamérése.
  • Ház tűzvédelmi dokumentációjának napra készen tartása, kapcsolattartás a tűzvédelmi megbízottal, engedélyek, módosítások lebonyolítása.
  • Heti szintű riportolás a vezető felé.
  • Szakági éves költség terv/tény adatkövetés, következő évi OPEX tervezés szakági adatelőkészítése. SC költség elszámolásokban való aktív közreműködés a könyvelés/kontrolling felé.
  • CAPEX tervek szakági előkészítése és egyéb eseti jellegű munkák menedzselése.
  • Garanciális hibajavítás koordinálása (bejelentés, nyilvántartás, nyomon követés, visszaellenőrzés).
  • Karbantartók (első sorban gépészek, de villanyszerelők is…) napi feladatainak koordinálása (feladat meghatározás, kisosztás, határidőre számonkérés, visszaellenőrzés), továbbá raktáros kolléga munkabeosztásának szervezése.
  • Karbantartók egyéni és közös szerszámleltárának, munkaruháinak, kezelése, listázása.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • legalább 50.000 négyzetméterű épületen szerzett tapasztalat
  • tulajdonosi szemlélet
  • proaktív hozzáállás
  • lendületes, pörgős személyiség

Előnyt jelent:

  • épületgépész mérnöki végzettség
  • létesítményüzemeltetésben szerzett tapasztalat és létesítmény üzemeltetési szakirányú végzettség
  • jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • vezetői készség nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • a munkakör betöltéséhez szükséges munkaegészségügyi igazolás
  • MS Office programok készség szintű ismerete
  • CAFM, BMS és ArchiCad szoftveralapfokú ismeret
  • középfokú angol nyelvtudás
  • szakmai tanfolyamon való részvétel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nagy ívű és volumenű, változatos projekteken dolgozunk.
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Hosszútávú karriert kínálunk: több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél.
  • Munkatársaink a szakma legjobbjai, kreatívak, nem rettenek meg a kihívásoktól.
  • A szakmaiság közvetlen családias légkörrel, bizalommal és őszinte kapcsolatokkal párosul.
  • Rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, munkaidőn kívül is szívesen szervezünk közös programokat.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Minden munkakör esetében a legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést.
  • Irodánk központi helyen, kellemes környéken található, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.

Munkavégzés helye:

Budapest, ETELE Pláza

Pozíció leírása

Személyes adatok
Szakmai információk