HR kontroller

Budapest, Magyarország

Ez az állás már nem elérhető.

A Futureal a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja. Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Nagy ívű, változatos projektjeinken – az ingatlanfejlesztés szinte összes területén aktívak vagyunk, legyen szó lakásokról, irodaházakról, kereskedelmi ingatlanokról –, Európa legjobb fejlesztői csapatával dolgozunk annak érdekében, hogy fejlesztéseinkkel tartós értéket teremtsünk. Legismertebb budapesti projektjeink: a többszörösen díjnyertes Corvin Sétány városrehabilitációs program, az Etele Plaza, a Budapest ONE irodaház.

Fontos számunkra az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csatlakozz hozzánk!

A következő feladatok várnak Rád:

HR típusú költségek tervezésében részvétel, terv-tény elemzés

Rendszeres és ad-hoc riportok, elemzések készítése

Számlakódolás-ellenőrzés

HR jellegű nyilvántartások rendszeres aktualizálása

Részvétel a Cégcsoport bónuszkifizetéseiben, béremelési projektekben

HR kontrolling rendszer fejlesztése

Bérfelmérés külsős partnerekkel

HR projektekben való részvétel

A pozícióhoz tartozó elvárások:

Felsőfokú gazdasági végzettség

HR és munkajogi ismeretek

HR kontrolling területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalat

Magas szintű MS Office ismeret

Középfokú aktív angol nyelvismeret

Precizitás, logikus gondolkodásmód

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

Nagyvállalatnál szerzett HR kontrolling tapasztalat

Nexon rendszer ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nagy ívű és volumenű, változatos projekteken dolgozunk.
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Hosszútávú karriert kínálunk: több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél.
  • Munkatársaink a szakma legjobbjai, kreatívak, nem rettenek meg a kihívásoktól.
  • A szakmaiság közvetlen családias légkörrel, bizalommal és őszinte kapcsolatokkal párosul.
  • Rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, munkaidőn kívül is szívesen szervezünk közös programokat.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Minden munkakör esetében a legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést.
  • Irodánk központi helyen, kellemes környéken található, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.
Pozíció leírása