HR munkatárs

Budapest, Magyarország

A Futureal a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja. Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Nagy ívű, változatos projektjeinken – az ingatlanfejlesztés szinte összes területén aktívak vagyunk, legyen szó lakásokról, irodaházakról, kereskedelmi ingatlanokról –, Európa legjobb fejlesztői csapatával dolgozunk annak érdekében, hogy fejlesztéseinkkel tartós értéket teremtsünk. Legismertebb budapesti projektjeink: a többszörösen díjnyertes Corvin Sétány városrehabilitációs program, az Etele Plaza, a Budapest ONE irodaház.

Fontos számunkra az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csatlakozz hozzánk!

A pozícióról:

A meghirdetett pozíció két fő részből áll össze: egyrészt HR Business partnerek teljes körű támogatásából áll összesen 300 fős állomány kérdései és ügyei esetében, mely napi szintű adminisztratív és operatív feladatokat jelent. Másrészt a Learning&Development terület támogatásából tevődik össze, ahol a feladat rendezvények, csapatépítők, képzések, workshopok szervezése a L&D menedzser támogatásával. A pozíció sokszínűsége miatt kiválóan alkalmas a HR több területének megismerésére és a szakmai fejlődésre.

A következő feladatok várnak Rád:

  • HR Vezető, HR Business Partnerek és a Learning&Development terület adminisztratív és operatív támogatása
  • munkavállalók ki- és beléptetése (kb. 300 fős állomány)
  • munkaszerződés sablonok kitöltése, lefűzése, aláíratása
  • adatbázisok kezelése, egyszerű riportok készítése
  • jelenléti ívek rögzítése
  • kapcsolattartás a bérszámfejtési területtel
  • rendezvények, csapatépítők, képzések, workshopok szervezése
  • ad hoc jellegű feladatok megoldása

Te vagy a megfelelő jelölt, ha:

  • felsőfokú végzettséged van, előnyt jelent a emberi erőforrás tanácsadói végzettség
  • 1-2 év munkatapasztalattal rendelkezel hasonló munkakörben
  • önállóan tudsz és szeretsz is működni – de könnyen együtt tudsz működni másokkal
  • proaktív személyiség vagy
  • folyamatosan keresed a jó és még jobb megoldásokat
  • precízen dolgozol
  • ismered a NEXON 4 programot
  • legalább középfokon beszélsz angolul
  • otthonosan mozogsz az Excelben (függvények, Pivot tábla, stb..)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • egy szuper HR csapat tagja lehetsz
  • nyitott, kedves és támogató légkör, ahol lehet szakmailag fejlődni
  • kötetlen munkaidőben és hibrid módon dolgozunk (3 nap iroda + 2 nap home office)
  • a vezetők ajtaja minden kérdés esetén nyitva áll
  • stabil, megbízható hátterű cég vagyunk
  • több kollégánk is 10+ éve dolgozik a cégnél
  • évente több csapatépítő programmal segítjük a jó munkatársi kapcsolatok kialakulását

Munkavégzés helye: 1082 Budapest, Futó utca 47-53.

Munkaidő: Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Pozíció leírása

Személyes adatok
Szakmai információk