Adótanácsadó

Budapest, Magyarország

Ez a munka el van rejtve a nyilvánosság elől (belső használat). Csak azok az emberek pályázhatnak, akik közvetlen munkakapcsolattal rendelkeznek

A Futureal a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja. Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Nagy ívű, változatos projektjeinken – az ingatlanfejlesztés szinte összes területén aktívak vagyunk, legyen szó lakásokról, irodaházakról, kereskedelmi ingatlanokról –, Európa legjobb fejlesztői csapatával dolgozunk annak érdekében, hogy fejlesztéseinkkel tartós értéket teremtsünk. Legismertebb budapesti projektjeink: a többszörösen díjnyertes Corvin Sétány városrehabilitációs program, az Etele Plaza, a Budapest ONE irodaház.

Fontos számunkra az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csatlakozz hozzánk!

A következő feladatok várnak Rád:

  • Adózási vezető munkájának napi szintű támogatása
  • Adóbevallások, adókalkulációk ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, adóellenőrzések irányítása
  • Társosztályok részére történő tanácsadás, adózási kérdések megválaszolása
  • Szerződések véleményezése adózási szempontból
  • Jogszabályváltozások követése és implementálása

Amit Tőled várunk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év releváns, adótanácsadási területen szerzett tapasztalat
  • Adótanácsadói végzettség
  • Adózási- és számviteli előírások ismerete
  • Precíz munkavégzés, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Ingatlanszektorban / építőiparban szerzett tapasztalat
  • IFRS ismeretek

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nagy ívű és volumenű, változatos projekteken dolgozunk.
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Hosszútávú karriert kínálunk: több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél.
  • Munkatársaink a szakma legjobbjai, kreatívak, nem rettenek meg a kihívásoktól.
  • A szakmaiság közvetlen családias légkörrel, bizalommal és őszinte kapcsolatokkal párosul.
  • Rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, munkaidőn kívül is szívesen szervezünk közös programokat.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Minden munkakör esetében a legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést.
  • Irodánk központi helyen, kellemes környéken található, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.

Munkaidő:

8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, Corvin Sétány

Pozíció leírása

Személyes adatok
Szakmai információk
Hozzáad
Hozzáad
Hozzáad
Hozzáad