(Junior) Tenant relationship manager

Budapest XI., Magyarország

Ez a munka el van rejtve a nyilvánosság elől (belső használat). Csak azok az emberek pályázhatnak, akik közvetlen munkakapcsolattal rendelkeznek

Feladatok:

  • az Etele Plaza meglévő bérlőivel való kapcsolattartás, problémáik meghallgatása, annak megoldására javaslattétel a vezető számára, és a megoldások lebonyolításában való aktív részvétel;
  • potenciális bérlők felkutatásában való részvétel;
  • kisebb bérlőjelöltekkel való tárgyalások lefolytatása;
  • piaci elemzések készítése;
  • folyosón található értékesítési standok managelése, bérlők felkutatása, szerződéskötés;
  • leasing igazgató munkájának támogatása;
  • szerződéskötési folyamatok támogatása;
  • kintlévőségbehajtásban való aktív részvétel, kapcsolattartás a pénzüggyel;
  • bérlői forgalmi jelentések elemzésének segítése;
  • grafikonok, táblázatok, prezentációk készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú (gazdasági/marketing) ;
  • min. 1-2 év retail területen szerzett tapasztalat ;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás ;
  • jó kommunikációs, problémamegoldóképesség és empátia;
  • jó együttműködőképesség és csapatjátékos.

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. ker., Etele Plaza

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Az új munkavállaló az FR Management Partnership C.V. Magyarországi Fióktelepének alkalmazottja lesz.

Pozíció leírása

Személyes adatok